Marvels

Powrót Kapitan Marvel w filmie „Marvels” – to, na co wszyscy czekaliśmy

Kapitan Marvel powraca

Jest to moment, na który wszyscy czekaliśmy. Kapitan Marvel, znana również jako Carol Danvers, powraca na duży ekran w najnowszym filmie Marvel Studios, „The Marvels”. Film będzie miał swoją premierę wyłącznie w kinach 10 listopada, a bilety trafią do sprzedaży już 10 października.

Fabuła

W „The Marvels” Carol Danvers odzyskuje swoją tożsamość, uciekając spod jarzma tyrani Kree i mszcząc się na Supreme Intelligence. Nieprzewidziane konsekwencje sprawiają, że Carol musi teraz zmierzyć się z ciężarem zdestabilizowanego wszechświata. Jej obowiązki zmuszają ją do podróży do anomalistycznego tunelu czasoprzestrzennego, który łączy ją z rewolucjonistą Kree. Jej moce splatają się z mocami Kamali Khan, znaną również jako Ms. Marvel, oraz jej dawno niewidzianą siostrzenicą, astronautką S.A.B.E.R., kapitan Monicą Rambeau.

Obsada i ekipa

Film gwiazduje Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Zawe Ashton, Gary Lewis, Seo-Jun Park, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Saagar Shaikh i Samuel L. Jackson. Za reżyserię odpowiada Nia DaCosta, a producentem jest Kevin Feige. W roli producentów wykonawczych występują Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Mary Livanos i Matthew Jenkins. Scenariusz napisali Nia DaCosta, Megan McDonnell i Elissa Karasik.

Co nas czeka?

To nieprawdopodobne trio musi nauczyć się współpracować, by uratować wszechświat. „The Marvels” zapowiada się jako elektryzujące kino akcji z głęboką warstwą emocjonalną, którego nie można przegapić.

Podsumowanie

Zaplanujcie swój listopad z myślą o „The Marvels” i kupcie bilety już 10 października. To film, którego nie można przegapić, zwłaszcza jeżeli jesteście fanami Marvela.

Nie przegapcie najnowszych informacji i aktualizacji z uniwersum Marvela i zarezerwujcie swoje bilety jak najszybciej!

Informacje o filmie

Premiera (polska)10 listopada 2023
Premiera (światowa)8 listopada 2023
Czas trwania1 godz. 45 minut
ReżyserNia DaCosta
ScenariuszMegan McDonnell, Nia DaCosta
GatunekAkcja, Sci-Fi
ProdukcjaUSA
Budżet275 mln $

Oceny

IMDB: 5
5/10
TMDB: 5
5/10
Filmweb: 5
5/10

Przydatne linki